E-posta Nasıl Yazılır?

Kategori: Anasayfa, Eski Yazılar, Genel | 96

Bloğumdaki yazılarla ilgili yardım isteyen kullanıcılardan haftada bir kaç tane e-posta alıyorum. Kimse üzerine alınmasın ancak gelen e-postaların yarısından fazlası (bana göre) çok önemli hatalar içeriyor. Bu yüzden bu yazıyı yazma gereği duymaya başladım.

İşte e-posta yazımıyla ilgili benim aklıma gelen ipuçları:

1) E-postaları Mektup Olarak Düşünün

Özellikle gönderdiğiniz kişiyi (sanal dünya dışında) tanımıyorsanız, e-postanızı resmi olarak yazmalısınız. Her ne kadar e-postalar internet ortamında gidip gelse de bir facebook sohbeti tarzında yazılmamalıdır. Bu yüzden en önemli nokta bir hitap ile başlamak ve sonunda da iyi niyetle e-postanızı bitirmektir.

Resmiyet düzeyi çok yüksek olmak zorunda değil, ancak dikkat edilmesi gereken bir konu.

2) Sen Kimsiniz?

Siz mi yoksa sen mi demeliydim? Tanımadığınız bir kişiye asla “sen” diye seslenmemelisiniz.  (Bu benim için her yerde geçerli bir kuraldır, hatta bazen gerçek hayatta da sen-siz karmaşası yaşadığım doğrudur. Ancak ciddi olmanın bir zararı yok değil mi?) Eğer e-posta attığınız kişiyle samimiyetiniz yoksa kesinlikle “siz” kullanmalısınız. Eğer kişiyle çok samimiyseniz “Naber panpa” yazmanızda kesinlikle bir sakınca yok.

3) E-posta Adresiniz

Lütfen artık şu the_superman_13543@hotmail.com e-posta adreslerini kullanmayın. Adınız soyadınız içeren bir e-posta adresi alamanız bazen mümkün olmayabilir ama çeşitli kombinasyonlar kullanmanız ya da farklı e-mail sağlayıcıları denemeniz imkansız değil. Örneğin [email protected] [email protected] ya da (AdinizinİlkHarfi)[email protected] gibi bir e-posta adresi almanızda fayda var. Aksi taktirde ciddiye alınamayabilirsiniz. E-posta adresinizin yanında adınız ve soyadınızın da kullanmakta olduğunuz e-posta hesabınızda doğru gözüktüğünden emin olun. Bu kural özellikle e-posta göndereceğiniz kişinin e-posta adresi gayet resmiyse ya da bir kurum, kuruluşa mail atıyorsanız geçerlidir.

4) Kendinizi Tanıtın

Eğer bir kişiye ilk kez e-posta atıyorsanız, konuya girmeden kendinizi çok kısa (abartmayın) tanıtmanız faydalı olacaktır. Ayrıca mutlaka  isminizi kullandığınız e-posta servisinden doğru şekilde ayarlayın.

5) Yanıtla’yı Kullanın

E-postaya cevap yazarken yeni bir e-posta oluşturmak yerine yanıtla butonlarını kullanın çünkü karşınızdaki kişi günde 100 tane e-posta okuyor olabilir.

6) Konu Kısmını Etkili Kullanın

E-postanızın konusu “Merhaba” olmamalı ya da boş geçilmemelidir. Bunun yerine konuyu açıklamaya çalışan ufak ama spesifik bir cümle kurabilirsiniz.

Kesinlikle “ÖNEMLİ”, “ACİL”, “YARDIM”, “LÜTFEN OkuYun” gibi konularla e-posta göndermeyin. Sizin için önemli olan bir konunun bin farklı şey düşünen alıcı için de önemli olduğunu düşünüyorsanız şöyle bir konu daha uygun olabilir: ÖNEMLİ: Pazartesi’ye yetişmesi gereken projenin kaynak kodları

7) Paragraflara Bölün

Uzun mesajlar yazıyorsanız okunabilirliği kolaylaştırmak için cümleleri kısaltın ve paragraflara bölün.

6) Sorununuzu Tam Olarak Dile Getirin ve Mesaj Sayısını Azaltın

Örnek olarak, “Şu yazınızı okudum ve yardıma ihtiyacım var.” gibi bir cümle içeren e-postalar almaya devam ediyorum. Böyle bir durumda size “Sorununuz neydi?” diye geri dönmeme ihtiyaç oluyor. Neden gereksiz yere trafik yaratıyoruz ki? Bir konuda birinde yardım isteyecekseniz ilk mesajınızda sorununuzu ayrıntılı bir şekilde açıklamanız sorunun çok daha hızlı çözüme ulaşmasını sağlayacaktır.

7) Yazm Hatları Yapmayn.

Yazım hataları yapmak olası bir şey tabii ki ama biraz daha dikkatli olmak ve göndermeden önce e-postanızı okumanız yerinde olacaktır. Cümlelerinizi olabildiğince sade ve anlaşılır kurun.

8) İyi Dileklerde Bulunun

Mesajın sonunda teşekkür etmek, iyi günler ya da çalışmalar dilemek çok nazik bir davranıştır.

Bu yazı e-posta adresi ya da bu adresi kullanarak sosyal medya hesabı alma ile ilgili değil, bir e-posta mesajı yazılırken dikkat edilmesi gerekenler hakkındadır. E-posta adresi nasıl alınır blogumda anlatmayı düşünmüyorum çünkü internette bulabileceğiniz ya da bir tanıdığınızdan kolaylıkla edinebileceğiniz bir bilgi. O yüzden bu yazıya bu konuda yorum yapmayınız. Yazıdaki yorum yazan diğer kişilere ya da bana hakaret içeren mesajlar yazan arkadaşlar bunun bir suç olduğunu ve yüzümüze söylemekle internetten yazmak arasında pek bir fark olmadığını umarım biliyorlardır. Yorumları yayınlamıyor olmam okumadığım anlamına gelmiyor. Teşekkür ederim.

96 Responses

  • Muhammad Jajuli

   Merhaba,

   İsmim RUSYA’DAN Melnichnikova, bu medyayı herkese burada bir borç almak için dikkatli olmalarını tavsiye etmek için kullanmak istiyorum, bu yüzden birçok kredi burada kredi aldattı ve onlar sadece paranızı aldatmak için burada, kredi için başvuruda bulunmuştum. yaklaşık 200 milyon Dubai’li bir kadından ve kredi almadan yaklaşık 10 milyon kaybettim, defalarca bir ücret talep etti, krediyi almamam için yaklaşık 10 milyon para ödedi,

   Tanrıya şan olsun, sadece bir kredi talebinde bulunmuş bir arkadaşıyla tanıştım ve borçsuz kaldı, bu yüzden Bayan Fred Larryl’i tanıştırdı ve 400 milyon önermiştim, bence şaka ve dolandırıcılık , ancak teminat vermeden 24 saatten az bir sürede sadece% 2 kredi aldım. Çok mutluyum, çünkü fakirlikten kurtuldum.

   Bu yüzden, burada temasa geçilmesi gereken bir krediye ihtiyacı olan herkese tavsiyelerde bulunuyorum.
   Bayan Fred Larryl, e-posta yoluyla: ([email protected]) veya ([email protected])

   E-posta ile daha fazla bilgiye ihtiyaç duyarsanız bana yine de ulaşabilirsiniz: ([email protected])

   Tanıklığını okudum için bir kez daha teşekkürler, Tanrı bizi kutsasın ve bize uzun ömür ve refah vermeye devam edin.

   FAS KREDİSİ

 1. caner

  süper bir sayfanız var. herkes’in beğenmesi ve bir yorum yapması lazım benim yorumum bu isteyen okur istemeye okumaz siteniz süpermiş

 2. Ada kum

  yaaaaaaaa offfffffffffffff şu şeyi anlamıyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

 3. Ali İhsan YILDIRIM

  Çok teşekkür ederim çok yardımcı olan bir açıklama olmuş ancak bunlar daha fazla bir e-posta yazarken nelere dikkat etmeliyiz sorusunun cevabı olmuş. Ben daha çok resmi bir e-posta atarken kalıplaşmış bir yazım kuralları olup olmadığını merak ediyorum.

 4. En

  Yazınızı aldım yardım masasının ön kısmına koyuyorum. Kullandığım yerde adresinizi belirterek alıntı olduğunu belirtemeyeceğim sorun teşkil ediyorsa e-posta gönderirsiniz. Güzel bir yazı +1

 5. Hatice

  çooooook teşekkür ediyorum çok sağolun önceleri telefon numaramla giriyordum şimdi ise e-postam var ve onunla giriyorum.

 6. Marion Irene Rodriguez Santos

  Faturaları, iş genişletme, kurumlar veya kişisel borç ödemek için acil kredi ihtiyacınız var mı? Bugün hızlı, verimli ve güvenilir kredi için bugün e-posta yoluyla bize ulaşın: [email protected]

  Saygılar
  Bayan Elena

 7. Karin Sabine

  Merhaba Bay / Bayan,

  Eğer iş kurmak için bir acil kredi ihtiyacınız, ya da size borcunu ödemek için bir kredi mi istiyorsunuz, Refinance için bir kredi gerekiyor mu? Eğer bir araba ya da bir ev satın almak için kredi gerekiyor mu? evet artık endişe ederse, Kredi kontrolü olmadan uygun bir faiz oranıyla kredi her türlü teklif !!! E-posta yoluyla bugün bize ulaşın.

  E-posta: [email protected]

  Teşekkür ederim.

  Mrs Karin Sabine

 8. Bob Williams

  Sen-meli sağlamak stres olmadan zamanında gereken tutara tam olarak, güvenilir bir tedarikçi bir kredi var mı? Evet, o zaman doğru yönde düşünüyorsanız. Biz en fazla €100 milyon pound, en azından 2,000.00 € kredi vermek euro. Eğer ilgileniyorsanız, lütfen ([email protected]) telefon numarası e-posta yoluyla bize ulaşın (+ 1-617 934 1393)
  Aşağıdaki türlerde kredi ve daha birçok sunduğumuz;
  * Bireysel krediler (güvenli olmayan kredi)
  * İşletme kredileri (güvenli olmayan kredi)
  * Konsolidasyon kredi
  * Birlikte kredi
  * Ev geliştirme
  Tüm yanıt-e doğru bu email ([email protected]) gönderilmesi gerekmektedir

 9. Elena Nino

  Sevgili kredi arayanlar!!!

  Eğer herhangi bir mali zorluklar içinde? Kendi iş başlatmak istiyor musunuz? Bu kredi şirket kurulan insan hakları örgütleri ile fakirlere yardım amacıyla dünya çapında olduğunu ve insanların yaşam finansal zorluklarla. Bir kredi için uygulamak istiyorsanız, bize e-posta aşağıda detayları ile haber: [email protected]

  Adı:
  Kredi miktarı gerekli:
  Kredi süresi:
  Cep telefonu numarası:

  Teşekkür ederim, Tanrı sizi korusun
  GÜVEN
  Bayan Elena

 10. Augustine Junio

  Eğer bir kredi ihtiyacı var mı? banka kredinin sizi inkar etmiş, biz burada
  herhangi bir zamanda herhangi bir miktarın anlık kredi almak için, mali size yardımcı olmak için
  varış yeri. Sizin mutluluğunuz bizim önceliğimizdir. Şimdi yapmanız gereken tek şey olduğunu
  aracılığıyla bize e-posta ([email protected])

 11. getloverback

  Pastor Ericson kredi Bürosu, biz biz kredi ihtiyacı olan insanlara kredi sunmak için kredi ihtiyacı olan kişilere kredi sunmak, bu şirketin Meşru Saygın para Kreditör bir kredi ihtiyacı olan bireye kredi sunmak meşru bir şirket, % 2 bu şirket teklif kredisi olarak düşük oran bir kredi ihtiyacınız varsa bizim başvuru formu ile bize geri almak, böylece

  Bize ulaşın: [email protected]

  BORÇLU BAŞVURU FORMU

  Adı:
  Adres:
  Kredi miktarı:
  Kredi süresi:
  Uyruk:
  Ülke:
  Belirtmek, bildirmek:
  Posta kodu:
  Cinsiyet:
  Yaş:
  Medeni hal:
  Telefon:
  Cep telefonu:

  Müşteri Mutluluk bizim sevinç

  Pastor Ericson

 12. Murat Acar

  Eğer bir kredi ihtiyacınız var mı? Sir Murat Acar kredi Şirketine başvurun Burada mali sorunlar için bir kredi ve finansal ömrünü artırmak isteyenler için bir fırsat ihtiyacımız var, finansal stres kredi kredileri, işletme kredilerinde insanlara yardım etmek çok makul bir faiz oranı kredi vermek tıbbi kredileri, ev kredileri, öğrenci kredileri, vb Biz kredinin her türlü kaynağı olabilir.

  mali yardım için bugün bize e-posta: [email protected]

  Saygılarımla

 13. Joyce Dwight

  Selamlar size hızlı bir kredi ile ilgileniyorsanız% 3 düşük faiz oranlarında kredi verdiğimizi ve daha fazla ayrıntı için bizimle iletişime geçmenizi tavsiye edeceğim konusunda bilgilendirmek istiyoruz,

  Her çeşit krediyi vereceğiz

  E-posta yoluyla bizimle iletişime geçin: [email protected]

 14. Mr Derek Douglas

  Merhaba,

  Memnun kalmanız için rahat bir krediye ihtiyacınız var mı? Yerel ve uluslararası borçlular için% 3 faiz oranıyla uygun fiyatlı kredi sunuyoruz. Biz sertifikalı, güvenilir, güvenilir, verimli, hızlı ve dinamik ve birlikte çalışıyoruz. Maksimum 2 ila 50 yıl arasında uzun vadeli kredi veriyoruz.

  Borç ödemek, iş kurmak veya başka nedenlerden dolayı doğrudan, kolay ve uygun bir krediye ihtiyacınız var mı? Evet ise, kredi talepinizle iletişime geçin.

  Bu teklif, ciddi fikirli insanlar içindir.

  Lütfen, ilgilendiğinizde, bize [email protected] üzerinden ulaşın.

  Sertifikalıyız,
  Güvenilir, verimli, hızlı ve dinamik.

  Saygılarımla,
  Derek Douglas
  [email protected]

  3% Basit ve uygun fiyatlı kredi teklifi

 15. mr oscar

  Mali durumunuz sürdürülebilir değilse, neden bizimle iletişime geçmeyiniz? Biz fonları herhangi bir amaç için sunuyoruz. Firmamız gelir ve istihdamı onaylamanızı gerektirmemektedir. Olumsuz kredi geçmişi olan borçluları düşünmeye hazırız. Aylık% 1.5-3’ten kendi kaynaklarından kredi veriyoruz.

  Hizmetler şunları içerir:
  Kişisel Krediler (Güvenli ve Temin Edilmemiş)
  İşyeri Kredileri (Güvenli ve Temin Edilmemiş)
  Ev İyileştirme
  Krediler Inventor
  araba kredileri

  İlgilendiğiniz takdirde lütfen bize geri dönün: [email protected]

  Biz sertifikalı, güvenilir, güvenilir, verimli, hızlı ve dinamik.
  Saygılarımla, Bay Larry Scott
  Bize e-posta: [email protected]

 16. ROBERT NIEMOELLER

  Robert Niemoeller Kredi Yatırım Hizmetlerine hoşgeldiniz, bir kredi ile ilgileniyorsanız, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin, kişisel krediler, iş kredisi, öğrenci kredisi vb. Olmak üzere her türden krediye ihtiyacı olan müşterilere% 2 kredi sunuyoruz … Şu adresten bize ulaşın: [email protected]

 17. peter kelly

  Ağ Geçidi Finans Yatırım Limited Şirketi (All Your Mali İhtiyaçları Bir Kişiselleştirilmiş Servisi) Welcome To
  Biz, Amerikan Geçidi Kredi Yatırım Limited Şirketi Sağlayıcıları sunan kredi% 3 gibi çok düşük bir faiz oranı, herhangi bir nedenle ve acil ihtiyaçlar için kişisel kredi, Borç Konsolidasyon Kredi, Girişim Sermayesi, İşletme Kredisi, Eğitim Kredisi, Konut Kredisi ve Kredi teklif !. 30 yıllık azami süre ile.
  Eğer banka tarafından geri çevirdi mı? Eğer kötü bir kredi var mı? Eğer ödenmemiş faturaları var mı? Borçlu musunuz? Bir iş kurmak gerekiyor mu? Size düşük faizli kredi sunmak için buradayız olarak artık endişe. Bizim kredi 50 $ 000,000.00 $ 5.000-USD (Beş Bin dolar) arasında değişir. (Elli Milyon ABD Doları). Biz ABD DOLARI EURO sterlin cinsinden kredi bakınız !!

  Eğer ilgileniyorsanız bilgi E-posta ile aşağıda var olan bizimle irtibata: [email protected]

  SİZ BAŞVURUCUYU interseting EDİYORSANIZ, AŞAĞIDAKİ KREDİ applicatin FORMU DOLDURUNUZ VE GERİ VE ANINDA ONAY İADE, banka hesabınıza, örneğini tranfer !!!
  1. Tam isimler: _______
  2. İletişim adresi: _______
  Residence Of 3. Ülke: ______
  4. Kredi Miktarı Gerekli: ________
  5. Süre: _____
  6. Cinsiyet: _____
  7. Meslek: ________
  8. Aylık Geliri: _______
  Doğum 9. Tarihi: ________
  10.Telephone sayısı: __________

  Hizmet Sevgiler,
  Mr.Kelly Villa
  Çalışma Müdürü
  Kelly Kredi Yatırım Limited Şirketi
  [email protected]
  Yer: California City CA

 18. Louis Bonny

  Merhaba!!!

  Özel şirkete ve bireylere kredi veriyoruz. Şirketimizden bir kredi almak için, başvuru sürecine geçmeden önce sana geçmesi gereken bazı bilgiler var. FAİZ ORANI: Sunduğumuz kredide% 2 faiz uygulanmaktadır. MİKTAR
  VERİLMEKTEDİR: Maksimum 100.000.000,00 A Minimum Miktarı 1,000,00
  Veriyoruz. Gerekli bilgi için, kişisel bilgilerinizi ve ayrıca kredi
  bilgilerini içeren bir başvuruyu doldurmanız gerekecek, bu size bir İmzalanması
  bekleneceğiniz kredi koşullarının ve sözleşme sözleşmesinin tam
  dokümantasyonu ve memnun olduktan sonra onay için firmaya geri
  göndermek. E-posta: ([email protected]) Başarınız bizim önceliğimizdir.

  Saygılarımla.
  Teşekkürler!!!

 19. John Ahmed

  Sen bir erkek mi kadın mısın? Mali ihtiyaçlarınızı çözmek için acilen bir borca ihtiyacınız var mı, herhangi bir mali karışıklığa mı sahipsiniz yoksa bu yeni yılda kendi işinizi başlatmak için para gerekiyor mu? Veya faturalarınızı ödemek veya bu sene iyi bir iş başlatmak için mi? Güvenilir, verimli ve dinamik, 100% garantili kredi ile de her para biriminde (Euro, Pound ve Dolar vb.) Kredi veriyoruz, tüm kredilere uygulanan faiz oranı 3%’tür. Bir kredi almak isterseniz, bugün bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin; size şu an üzerinden en iyi hizmetleri sunacağımıza söz veriyoruz: [email protected]

 20. EMAURRI ODILON

  EMAURRI Odilon Kredi Sektörü, girişimcilere bir ülkedeki kredilere hızlı, şeffaf ve verimli bir şekilde kolayca erişme imkanı sunar. Müşterilerimize ve hizmet sunumlarımıza hizmet kalitemizi sağlamak için uzmanlığımız ve uluslararası standartlarımız, boş zaman, turizm, eğlence ve inşaat sektörlerinde önemli araştıma projeleri için uluslararası finansman projesi şirketleri, işletmeler ve organizasyonlar için ana tedarikçimizdir Ayrıca, bireysel kredi, Özel kredi, borç borcunun geri ödenmesi; İletişim E-posta: [email protected]

 21. Pastor Nilson

  Faturalarınızı ödemek veya yeni bir iş kurmak için bir krediye ihtiyacınız var mı? Daha fazla bilgi için şimdi benimle iletişime geçebilirsiniz. [email protected]

 22. sergey yakubova

  ÖNGÖRÜLMEYEN ÜCRETLİ UYGUN KREDİ TEKLİFİ

  Merhaba,

  Mali ihtiyaçlarınız neler?
  1 yıldan 30 yıla kadar,% 3’lük çok düşük bir faiz oranında rahat bir süre ile, 2.000.00 USD’den maksimum 100.000.000.00 USD’ye kredi veriyoruz.

  İşletme kredisine ihtiyacın var mı?
  Kişisel bir krediye ihtiyacınız var mı?
  Araba almak istiyor musun?
  Yeniden finanse etmek ister misiniz?
  Bir ipotek kredisine ihtiyacınız var mı?

  İş teklifinizi veya genişlemenizi başlatmak için büyük bir sermayeye ihtiyacınız var mı? Umut kaybettin mi ve çıkış yolu olmadığını mı düşünüyorsun, maddi sıkıntılar devam ediyor mu?
  Olası ticari işbirliği için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

  E-posta yoluyla bize ulaşın: [email protected] https://uploads.disquscdn.com/images/5667b49b3dea69863c062e9c2db269d9d54f4bae5dff34433f1c31dc4010122c.jpg

 23. MRS LINDA ROBORT LOAN FIRM

  Ben (MRS LINDA ROBORT KREDİ ŞİRKETİ) ‘den ve ihtiyacınız olan herkese her çeşit kredi veriyoruz. Kredimizi% 3 faizle sunuyoruz ve krediyi 24 saatte ve 1 ile 25 yıl arasında alabiliyoruz.

  Kredinizi, başvurduktan sonraki 24 saat içinde teslim ediyoruz. Kredinizi almak için yapmanız gereken tek şey, aşağıdaki bilgileri aşağıdaki e-postaya göndermektir: (1) Adınız: … (2) Ülke: … (3) Tel: …. (4) İhtiyaç duyulan miktar: ….. (5) Süre: … (6) Yaş: …. (7) Aylık Gelir ……

  Bu ayrıntıları şu adrese gönderin: [email protected]

  Saygıyla,
  Yönetimden
  Başvurunuzun gönderilmesi gereken e-posta adresi: [email protected]

 24. Martin Laura

  İyi günler,

  Benim adım Martin Laura, ben MARTIN LAURA FINANCE FIRM’ın CEO’uyum. Şu anda makul bir oranda% 3 oranında dayanıklı krediler verdiğimizi fark ettirmek isterim. Şimdi başvurunuzu gönderin. Şartlar ve koşullar geçerlidir, şirketin e-posta hesabı aracılığıyla şirket yöneticisine başvurun. [email protected] !!!

  TEŞEKKÜRLER!!!

 25. Fast Access

  Finansmana mı ihtiyacınız var?

  Ticari veya kişisel ihtiyaçlarınız için bir krediye ihtiyacınız var mı?

  Firmamız ABD’de bulunmaktadır.

  Yılda% 3’lük faiz oranı ile herhangi bir kişi veya şirket için kredi öneriyoruz.

  Daha fazla bilgi için lütfen bizimle e-posta yoluyla irtibata geçiniz. Adres: [email protected]

  Telif Hakkı 2017 USA®

  Not: Bu e-posta adresiyle yalnızca bize ulaşın: [email protected]

  Skype: fastaccessfinance

 26. JOHN HOLT

  Bir ihtiyacın var mı? Bireysel Krediler? İşletme Kredileri? Mortgage kredileri?
  Tarım ve proje finansmanı?
  Biz% 3 faiz oranıyla kredi veriyoruz! İletişim E-posta

  [email protected]
  TEL: +14087964262

 27. Mark Richard

  TURKISH
  1 ay. Peşin ödünç almak zorunda mısınız? İyi niyetle ve% 3’lük bir faiz oranı ile, kredi aramakla ilgilenen kişilere kredi veriyoruz. Acil bir krediye gerçekten ihtiyacımız var mı? Doğru yerde. İşletme kredileri, kişisel krediler ve benzeri. Yaparız. İddianızı karşılamak ve maddi sıkıntılardan dolayı çıkış yapmak için kredi talebiniz için lütfen bizimle iletişime geçin. E-posta ile bugün bize ulaşın: [email protected]

 28. Taylor Helen

  İyi günler,

  Herhangi bir maddi sıkıntıya mı sahipsiniz; Borçlarınızı temizlemek için bir borca ihtiyacınız var mı; Maliyetini artıracak mısın; Siz işini genişletmek isteyen bir iş adamısınız. Buradan, krediniz için gerçek kahraman, güven ve etkin kredi borç verme şirketiyle iletişime geçmenizi öneririz. Hem bireyler hem de hükümet tarafından büyük etkinliğimizin farkındaydım.

  Lütfen ilgileniyorsanız, bize geri dönün: [email protected]

  Sertifikalı, güvenilir, verimli, hızlı ve dinamik. Ve yılda% 3’lük düşük faiz oranı ile 5.000 € ila 25.000.000.00 € arası bir kredi teklif edebiliriz.

  Şirketimizden bir borç almanız gerekirse lütfen bizimle iletişime geçin. Bizimle iletişim kurduğumuz e-posta adresimiz: [email protected]

  İçtenlikle,

  Bayan Taylor Helen.

  Mutlu günler (kredi teklifi)

 29. James Mogan

  Mali durumunuz kötü mi? borçluyum
  Kredi? Sunulan hizmetler arasında:

  Kişisel krediler
  Öğrenci kredileri
  Ticari Krediler
  Ev Kredileri
  Borç geri ödeme
  Tıbbi Krediler

  Garantiniz olduğundan servisimiz hızlı ve çok güvenilir
  30 dakika boyunca kredi talebinde bulunursanız kredinizi alırsınız
  Tedavi onaylandıktan sonra. Şimdi bize ulaşın
  [email protected] bugün bir kredi al

  Çok teşekkür ederim

  Philip Mark …

 30. Celine Rehwaldt

  Ben Celine Rehwaldt Almanya’dan bir Özel kredi alacak mısınız, bir iş kredisi, kişisel kredi, ev kredisi, araba Kredisi, öğrenci kredisi, borç konsolidasyon kredisi, teminatsız kredi ve girişim sermayesi arıyor musunuz? Bir banka ya da finans kurumu tarafından bir ya da daha fazla nedenden ötürü bir kredi reddedildiyse. Kredi Çözümleriniz için doğru yerdesiniz. Çözümlerimiz, dünyanın herhangi bir yerinde, 1 yıldan 30 yıla kadar geri ödeme süresi içinde minimum 1,000 ila 100,000,000 arasında değişen tüm bireylere kredi veriyoruz. Lütfen e-posta yoluyla daha fazla bilgi için benimle iletişime geçin: [email protected].

 31. James Mogan

  Nakit saatlerce al
  Kısa vadeli nakit kredinin amacı, borçlanmanın hızlı, ağrısız ve sorunsuz bir şekilde borçlanma borcunu ödünç hale getirmektir. Dolayısıyla, tüm süreç, basit ve kolay olacak şekilde tasarlanmıştır, böylece, kredi başvurunuz hakkında anında bir karar alarak asgari karışıklık ve çaba ile başvurabilirsiniz. Tamamlanması gereken basit bir çevrimiçi form var ve onaylandıktan sonra, para kurulum ücretleri olmadan saatler içinde banka hesabınıza aktarılacaktır. Daha fazla bilgi için pls ile iletişime geçin: [email protected]

 32. MARIZA REIS

  Yardım için bugün kredi şirketinden Mrs mariza ile iletişime geçin.

  Herkese merhaba, adım adım bayan karabağ çökel. Türkiyede yaşıyorum bugün mutlu bir kadın ve kendi durumumda ailemi fakir durumumdan kurtardığım herhangi bir borç verenin, kendisine borç arayan herkese danışacağım, bana ve aileme mutluluk verdi, 120.000.00TL’lik bir krediye ihtiyacım vardı, çünkü ben 3 çocuklu tek bir anneyim, hayatımı başlatmak için 120.000.00TL’lik bir krediyle bana yardımcı olan bu Dürüst ve Tanrı’dan korkan kadın kredi borçlusunu tanıştım, O bir ALLAH korkusu Kadın, eğer krediye ihtiyacınız varsa ve borcunuzu geri öderseniz lütfen onunla temas kurun, ona Sayın Karabağ çökel’in bahsettiğini söyleyin. Mrs mariza ile e-posta yoluyla iletişime geçin: e-postayı yanıtlayın ([email protected]) veya 587-774-2788’i arayın.

 33. peter kredi

  Acil ihtiyaçlarınıza cevap vermek için mali yardıma mı ihtiyacınız var?
  Mali yardıma muhtaçsanız ve bir hafta içinde alacağınız kredinin ucuz ve hızlı olması durumunda size finansal olarak yardımcı olabilirim
  Lütfen bana e-posta yoluyla ulaşın: [email protected]

 34. Tammy Crow

  Bu dürüst ve okunakli kredi sirketinden yeni borcum var, bu nedenle bir krediye ihtiyaciniz varsa, bu yasal kredi sirketine su adresten ulasin: [email protected]

 35. Ciara Louise Lasombe

  Merhaba

  Özellikle bu krediyi isteyen ahlak, ciddi, dürüst ve iyi hiç 2000 Euro 10,000,000 euro kısa ve uzun vadeli kredi vermek için kullanılacak bir sermaye var, bankacılık veya dosyayı yasaktır kim bankada reddedildi. Ama ana amacı yoksulluğu azaltmaktır. Aktarma işleminin güvenliği için bir banka tarafından sağlanır. Talebinizin miktarı vermek ve süresini takip ediniz. Posta ile bana Görüşülen:

  Benim e-posta: [email protected]

 36. James Ruben

  Proje, yatırım, kişisel krediler, iş kredileri, konut kredileri, öğrenci kredileri, konsolidasyon kredileri ve çeşitli projeler için kredilere ihtiyacınız var mı? Şirketimizden kredi almak isteyenlerin bugün ([email protected] veya [email protected]) bizimle iletişime geçip bugün kredi almanız gerekmektedir.

 37. fulton

  Merhaba
  Berak Mali Hizmetlerine hoş geldiniz, biz hükümet tarafından onaylanan kredi firmasıyız ve maddi yardım nedeniyle insanlığa hizmetimiz konusunda çeşitli ödüller aldık. Ekonomik faiz oranı% 3 olan işbirliği ve bireysel organlar için kredi veriyoruz. Ilgili gövde AŞAĞIDAKİ BAŞVURUCU FORMU doldurmalı ve bizim e-postamıza başvurun: [email protected]
  Başvuru Sahibinin Adı …………. Başvuranın Adresi ………….. Şehir …… Devlet ……… Ülke ……….. Cinsiyet ……….. Medeni hal ……….. Yaş ………. Aylık gelir ………. Meslek …………. Tel / Mobil ………… Mobil ………. .. İstenen Tutar ……… Kredinin Uzunluğu ……. Kredinin Amacı ………………… E-posta .. …………

  Bizim e-postamıza başvurun: [email protected]

 38. ERIK J

  30 dakika içinde bugün% 2 oranında hızlı ve acil kredi alın. Daha fazla bilgi edinmek için e-posta yoluyla bizimle iletişime geçin: [email protected]

 39. Дерек Дуглас

  İyi günler,

  Eğer bir iş adamıysan veya bir kadınsın mı? Herhangi bir maddi sıkıntı yaşıyorsanız veya kendi işinizi başlatmak için paraya ihtiyacınız mı var? Için borç almaya ihtiyacın var mı
  Borç ödemek veya fatura ödemek? Düşük kredi notunuz var mı ve yerel bankalardan ve diğer finans kuruluşlarından bir kredi almakta zorlanıyorsunuz? Aşağıdakiler gibi bir kredi veya finanse ihtiyacınız var mı?

  A) kişisel kredi
  B) eğitim,
  C) Borç Konsolidasyon,
  D) genişleme,
  E) vs

  Bireylere, Firmalara Krediler sunuyoruz ve yıllık olarak% 3 faiz oranı ile kuruluşlarla işbirliği yapıyoruz, ödünç alabileceğiniz minimum tutar, ABD doları 2.000 ABD Doları, Maksimum 50 Milyon Dolardır. Lütfen ilgileniyorsanız, aşağıdaki e-posta bilgileriyle bizimle iletişime geçin.

  ŞİMDİ İLETİŞİM: [email protected]
  ADI: Bayan Catherine Cole

  Hızlı ve kolay kullanılabilir kredi

 40. John Marez

  Sir John Marez Loan Company’ye hoşgeldiniz ([email protected]}% 2 makul bir faiz oranı ile onaylı ve meşru ve uluslararası lisanslı kredi veriyoruz. Bağımsız bir finans kuruluşuyuz, her yerde herkese kredi sağlıyoruz. 1 yıldan 20 yıla kadar geri ödeme süresi içinde minimum 1.000USD ila 100.000.000 ABD Doları arasında değişen dünya .İyi ya da kötü kredi, ticari / işletme kredileri, araba kredileri, leasing ile tüm vatandaşlar ya da sivil vatandaşlar için kolay kişisel krediler sunuyoruz. / Ekipman finansmanı, borç konsolidasyon kredileri, konut kredileri ve garantili kredi hizmetleri E-posta .. ([email protected])

 41. Regina

  Kredi Teklifi @% 2 oranında!

  Firmamız mali yardım gibi yardıma ihtiyacı olan insanlara yardımcı olmak için kurulmuş yasal bir kuruluştur. Biz ABD merkezli bir finans şirketiyiz.
  Mali
  karışıklığa mali açıdan zorluk çekiyorsanız ve işinizi kendiniz
  başlatmak için paraya ihtiyacınız varsa veya borçları ödemek veya
  faturalarınızı ödemek için iyi bir iş kurmak veya borç para ödemek için
  yerel bankalar üzerinde zorluklar yaşıyorsanız bize ulaşın Bugün E-posta: [email protected]

  Bay Scotty

 42. rajendra kumar

  Herhangi bir amaçla borç almaya ihtiyacın var mı?
  % 3.5 kredi teklifi için e-posta ile başvurun.
  8000tl ile 6000.000tl arası kredi tutarı için başvurun.
  1 yıldan 30 yıla kadar kredi geri ödemesini seçin.
  [email protected]

 43. Olivia Eliot

  Merhaba, acil bir krediye ihtiyacin var mi, simdi basvur.
  KABELO NAKIT TESLIMI Kredileri,%3 faiz orani ile daha iyi geri ödeme planlari ve takvimi verilmektedir. Daha fazla bilgi için bugün bize e-posta ile gönderin.
  E-posta: [email protected]

  ASAGIDAKI KREDILER TEKLIF EDERIZ

  *Bireysel kredi.
  * Isletme Kredisi.
  * Ev Sermayesi Kredisi.
  * Borç Konsolidasyonlari.
  * Refinansman.
  * Ikinci Ipotek Kredisi.
  * Ev Esyasi.
  * Ev Satin Alinan Krediler.
  *Ev borcu.

  Bu, kayitli ve yetkili bir kredi sirketidir ve tüm kara listeye alinan vatandaslara kredi teklif etmektedir, kredi kontrolü yoktur, ayni gün onaylanir ve aninda ödenir.

  E-posta: [email protected]

 44. Frank David

  Merhaba
  Bir kredi aramayı denedin mi ve finans kuruluşunuzdan hayal kırıklığına uğradınız mı yoksa şimdi size ödünç vermek için orijinal bir kredi verene ihtiyacınız mı? Hemen kredi için [email protected] ile iletişime geçin.
  İyi şanslar

 45. WELCOM INFO

  İşletme kredisi mi arıyorsunuz? Bireysel kredi, ev kredisi, araba kredileri, öğrenci kredileri, borç konsolidasyon kredileri, teminatsız krediler, girişim sermayesi vb. Veya herhangi bir nedenden dolayı bir bankadan veya finansal kuruluştan kredi alınmaz. Biz özel kredi vericileri,% 2’lik faiz oranına ve düşük faiz oranına sahip işletmeler ve bireylere kredi veriyoruz. Bir kredi ile ilgileniyorsanız? Bugün ([email protected]) bize ulaşın ve bugün bir kredi alın.
  Acilen kredi veya başka mali yardıma mı ihtiyacınız var? Biz

  Her tür krediyi% 2’ye (% 2) çıkar. Şu adresten bize e-posta gönderin: [email protected] aşağıdaki bilgilerle

  Ad Soyad
  Doğmuş ::
  Ülke:
  Meslek:
  Kredi miktarı:
  Kredinin süresi:
  amaç:
  aylık gelir:

  Bizi şimdi ([email protected]) aracılığıyla gönderin

 46. Lutheran

  Böbrekinizi satmak istiyor musun? Evet ise, [email protected] üzerinden bize ulaşın
  Ayrıca, whatsapp +1 929 281 1248 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

 47. Ekrem H Yüksel

  Toplu mail gönderimi ile ilgili sayfanızda backlink çalışması yapmak istiyoruz. Detaylar için lütfen iletişime geçin. İletişim için – [email protected]

 48. United Loans

  Bir kredi ihtiyacınız var mı? Bu Borç Kredi, işletme kredisi, sağlık kredisi, ev kredisi, öğrenci kredi gibi kredi her türlü veririz
  mali yardım için bugün bize ulaşın E-posta: [email protected]

 49. United Loans

  Bireylere kredi veriyoruz ve vücutları ekonomik bir intrest oranıyla işbirliği yapıyoruz. Hizmetlerimiz hızlı ve güvenilir doğru krediyi sağlamak için kendi belirlenmiş risk teknolojimizi kullanırız, başarılı başvurudan 24 saat sonra krediler onaylanır. İş kredisi almak, borç kredisi, tıbbi kredi almak isterseniz geri dönün. E-posta ile daha fazla ayrıntı: [email protected]

 50. United Loans

  Bireylere kredi veriyoruz ve vücutları ekonomik bir intrest oranıyla işbirliği yapıyoruz. Hizmetlerimiz hızlı ve güvenilir doğru krediyi sağlamak için kendi belirlenmiş risk teknolojimizi kullanırız, başarılı başvurudan 24 saat sonra krediler onaylanır. İş kredisi almak, borç kredisi, tıbbi kredi almak isterseniz geri dönün. E-posta ile daha fazla ayrıntı: [email protected]

 51. United Loans

  RacinE WI, ABD’de yaşıyorum ve bugün mutlu bir kadın mıyım? Kendime, hayatımı ve ailemi bir iş kredisi ile değiştirebilecek herhangi bir Kredi vermeyi önerdim, onlara borç arayan herkese danışacağım. Eğer krediniz ihtiyacı duyuyorsanız ve krediyi geri ödemek için% 100 eminseniz lütfen onlarla iletişime geçin ve onlara Bayan Brittany Nelson’ın size onları yönlendirdiğini söyleyin. [email protected]

 52. United Loans

  RacinE WI, ABD’de yaşıyorum ve bugün mutlu bir kadın mıyım? Kendime, hayatımı ve ailemi bir iş kredisi ile değiştirebilecek herhangi bir Kredi vermeyi önerdim, onlara borç arayan herkese danışacağım. Eğer krediniz ihtiyacı duyuyorsanız ve krediyi geri ödemek için% 100 eminseniz lütfen onlarla iletişime geçin ve onlara Bayan Brittany Nelson’ın size onları yönlendirdiğini söyleyin. [email protected]

 53. Louis Bonny

  Merhaba

  Şu anda% 2’lik düşük faiz oranı ile mevsimlik kredi veriyoruz
  Bir fonlamayı 50.000.000 $ ‘ya kadar ve daha
  işin doğası. Kredi kontrolü yok, teminat yok, mali kısıtlarınızı hafifletmek için kişisel kredi kabul edildi. Hizmetlerimiz güvenilir ve dayanıklıdır, Bugün bize ulaşın Başarınız bizim önceliğimizdir. ([email protected]) lütfen sadece geçerli başvuru formunu doldurun.

  Saygılarımla!

 54. Muhammad Jajuli

  Merhaba,

  Benim adım Muhammed türkiye, burada herkese tavsiye vermek için bu aracı kullanmak istiyorum burada bir borç almak için dikkatli olmalısın, burada birçok borç verenin kredisi dolandırıcılar ve onlar sadece paranızı aldatmak için burada, ben bir kredi için başvuruda bulunmuştum yaklaşık 200 milyon Dubai’li bir kadından ve kredi almadan yaklaşık 10 milyon kaybettim, defalarca bir ücret talep etti, krediyi almamam için yaklaşık 10 milyon para ödedi,

  Tanrıya şan olsun, sadece bir kredi talebinde bulunmuş bir arkadaşıyla tanıştım ve borçsuz kaldı, bu yüzden Bayan Fred Larryl’i tanıştırdı ve 400 milyon önermiştim, bence şaka ve dolandırıcılık , ancak teminat vermeden 24 saatten az bir sürede sadece% 2 kredi aldım. Çok mutluyum, çünkü fakirlikten kurtuldum.

  Bu yüzden, burada temasa geçilmesi gereken bir krediye ihtiyacı olan herkese tavsiyelerde bulunuyorum.
  Bayan Fred Larryl, e-posta yoluyla: ([email protected]) veya ([email protected])

  E-posta ile daha fazla bilgiye ihtiyaç duyarsanız bana yine de ulaşabilirsiniz: ([email protected])

  Tanıklığını okudum için bir kez daha teşekkürler, Tanrı bizi kutsasın ve bize uzun ömür ve refah vermeye devam edin.

  FAS KREDİSİ

 55. Klanovsky Emil

  Potřebujete půjčky na projekt, investice, osobní půjčky, úvěry na podnikání, úvěry na bydlení, studentské půjčky, půjčky na konsolidaci a vánoční půjčky? Potřebujete půjčku k zahájení malého, středního nebo velkého podnikání? Potřebujete úvěr na vybudování domu nebo úvěru na auto? Potřebujete úvěr na nákup vybavení pro práci? Získejte odpověď na všechny vaše problémy a získejte svůj úvěr dnes s úrokovou sazbou 2% a naše transakce jsou rychlé, bezpečné a pohodlné a 100% záruka. e-mail prostřednictvím: [email protected]

 56. Trimak Loan

  Ben United State’den TERRY, şu anda bu aracı kullanarak, krediye muhtaç olan herkesi online kredi verenlerle çok dikkatli olması için uyarıyorum. 48 saat içinde bana $ 95,000.00 veren bir Bay Donald’a rastlamana kadar, kötü kredim yüzünden bir kredi temin etmek için sahtekâr kredi veren diğerlerine çok fazla para harcıyorum. Kendisiyle doğrudan bu e-postayla iletişime geçebilirsiniz: [email protected] ….. Kendi İş veya Kişisel Krediniz varsa, bu mesajı iletmeye devam edelim.

  kredi teklifi

 57. Trimak Loan

  Acilen kredi gerekiyor ??? Borçta mısın Kötü krediniz var mı? Bir krediye ihtiyacınız var mı? Zavallı / kötü Kredi puanlarına rağmen İnsanlara kredi veriyoruz. Veriyoruz

  hem iş hem de kişisel kredilerinizi seçtiğiniz uzun ve kısa vadeli süresi ile. Kredi programcımız hızlı ve güvenilir, bugün uygulamakta ve anlık alan geri almak.

  Kredilerimiz en az $ 5,000.00 USD ve maksimum $ 100.000.000.00 USD arasında değişmektedir. Kredilerimiz iyi sigortalıdır,% 100 garantilidir ve müşteriler maksimum garanti edilir

  güvenlik. Daha fazla bilgi için e-posta adresimiz aracılığıyla bize ulaşın: [email protected]

 58. NKF NKF

  Ben Maltin, Mali Sorumlu Kredileri Hizmet Kredisi’nden geçiyorum, yasal, kayıtlı ve garantili bir kredi şirketiyiz ve bireylere, şirketlere, devlet kurumlarına, kiliselere ve iş kuruluşlarına ve her çeşit insana kredi veriyoruz. Herhangi bir amaç için bir krediye ihtiyacınız var mı? Mali bir sorunun var mı? Finansal bir çözüme ihtiyacınız var mı? Maltin yıkama kredileri Hizmet, tüm finansal problemlerin çözümündedir, kredilerimiz kolay ve hızlıdır. İstediğiniz kredi için bugün bize ulaşın, bütçenize uygun herhangi bir kredi sadece% 3 faiz oranıyla ayarlayabiliriz. İlginizi çekiyorsa, e-posta yoluyla bize ulaşın: [email protected]

 59. lisa dianora

  Her Birine Merhaba, Bay Lisa dianora’yım ABD’den, çabucak bu malzemeyi bir kesim için kullanmak istiyorum

  Tanrı’nın bana nasıl yardımcı olduğunu ve ne yazık ki gerçek bir kredi verene yönlendirdiğini gösteren tanıklık

  hayatımı çimden zarafete çevirdim, yoksul olmaktan zengin ve başarılı bir insana dönüştürüyorum

  stres ve maddi sıkıntılar olmaksızın sağlıklı ve zengin bir hayattan övünebilir.

  İnternette bir kredi almaya çalışırken bu kadar çok ay sonra toplamı scammed

  $ 17.214 Ben, yasal bir kredi verenden çevrimiçi bir kredi almak için umutsuz hale geldi.

  acılarımı eklemezdim, o zaman bir arkadaşımla son zamanlarda bir kredi aldım.

  çevrimiçi, konuyu tartıştık ve sonuç olarak bana bir denilen bir adamdan bahsetti.

  queens Loft Şirketinin C.E.O olduğu frank queens Kimsenin kredi toplamı için başvuruda bulunmadım

  (350.000.00 USD) düşük faiz oranı ile% 2, bu nedenle kredi onaylanmadan kolaylıkla onaylandı

  stres ve kredi transferi ile ilgili yapılan tüm hazırlıklar ve

  Kredinin banka hesabıma yatırılması için iki (3) gün geçtim, bu nedenle tavsiye vermek istiyorum.

  ([email protected] ya da whatsapp +2349057770649) aracılığıyla ona hızlı bir şekilde ulaşmak için bir krediye ihtiyacım var. Tanrı’nın eklemesi için dua ediyorum

  hayatına ve etrafındaki herkese daha fazla nimet verirseniz, ilgileniyorsanız

  onunla iletişime geç.

 60. Jaden Steven

  Ben özel bir borç veriyorum ve yatırımcı, yasal, dürüst, itibarlı ve hızlı bir krediye ihtiyacınız var mı? 100% garanti kredisi ile size yardımcı olabilirim, iş ve bireysel kredi teklif ediyorum, Ayrıca her türlü projeyi finanse ederim. Daha fazla ayrıntı için bize ulaşın: [email protected] veya whatsapp +1 (518) 601-1639

 61. Yanti Ana

  İyi Haberler İyi Haberler
  Bir
  kredi almakla ilgili yazıyı gördüğümde çok korktum, sonunda yanlış
  ellere düştüm ve çok para kaybettim, gerçekten vazgeçtim ama sonra Bayan
  Victoria Johnson hakkında bir yazı gördüm ve oldukça orijinal ve denemeye
  karar verdim ve bana şimdiye kadar yaptığım en iyi karar olduğuna
  inanıyorum.% 2 faiz oranındaki ilk kredimden sonra ben ödendi.Tüm
  borçlarımı ödeyip bir işe başlamam için bana ödeme yapacağımı hiç
  düşünmedim . Ben
  hala onun samimiyet için ona minnettarım ve sadece bir kredi almak
  isteyen bu grup ya da sayfa, kimseden Bayan Victoria Johnson ile e-posta
  yoluyla iletişim kurmaktan korkmamalı diye yardım etmek istiyorum: –
  ([email protected]) .
  Borcunuzu fazla stres veya gecikme olmadan güvence altına almaya yardımcı olmaya hazırdır. Kredi
  işlemi sırasında herhangi bir yardıma ihtiyacınız olursa
  [email protected] e-posta adresim aracılığıyla bana ulaşabilirsiniz.
  Yaptığım her şey, aylık taksit ödemelerini yapmamada onu asla hayal
  kırıklığına uğratmamam gerektiğinden emin olmaktı. Tanrı’nın iyi işini hayatımda ve ailemde paylaşmaya karar verdim.

 62. Bu ifadeyi yazıyorum çünkü VER

  Bu ifadeyi yaziyorum çünkü VERONICA RUBY LOAN firmasinin bana ve aileme ne yaptigini umdugumda çok mutluyum ve geldigi umuduyla aileme tekrar borç para vererek hayatini tekrar hissettiriyorum. Iyi,
  Son iki aydir borçlarimi ve faturalarimi ödemek için kredi ariyordum. Bütün ben dolandirilmaya karar verdim ve Tanri ile tanisana kadar toplam 6.200 dolar borç verdim. Internette hala gerçek bir borç veren oldugunu hiç düsünmemistim. Ama bu büyük sirket borcunu çok fazla zaman kaybetmeden elde etmemin en büyük sürprizim, eger isiniz için baska bir kredi ariyorsaniz, size tavsiye ederim. E-posta VERONICA RUBY LOAN yoluyla: ([email protected] veya [email protected]) Veya Whats-app Numarasi: +1 (929) 290-6408…Thanks.

 63. Tiffany Perio

  Büyük Projeler yürütmek için bir borç musunuz? Bugün bir Krediyi güvence altına alın ve ödüllendirici bir şeyle başlayın. Müşterilerimizle samimi bir ilişki kurduğumuzdan işlemimiz% 100 garantilidir.
  Kredisiz Krediler, Kolay adımlar, hızlı fonlama ve% 2’lik düşük faiz oranı sunuyoruz. Neden finansal bir çöküşte kalsın? Bugün bize e-posta yoluyla ulaşın: ====> [email protected]

 64. Muhammed F Yusuf

  Bize ödeme yapabilmen için sana maddi yardım edebiliriz. Biz
  özel ve akredite kredi kuruluşları. Her türlü krediyi veriyoruz
  Tüm kredi arayanlar için – Yazışma Yazışmalar e-postanıza (2000 EURO ile 500.000.000.00 milyon EURO) dönüştürülür ([email protected])

 65. Lutheran

  İsmim Doktor Michael Baldwin, Iowa Lutheran Hastanesi’nin bir temsilcisi, Organ cerrahisinde uzmandırız ve böbreklerin satın alınmasıyla ilgileniriz ve hastamız böbreğe bağış yapmaya karar veren herhangi bir donöre büyük miktarda para ödemeyi kabul etti. onları kurtarın ve Iowa City, ABD’de bulunuyoruz.
  Böbreğinizi satmakla ilgileniyorsanız, lütfen ilerlememiz için bize geri dönmekten çekinmeyin.
  Ve eğer ilgilenirseniz bizim e-postamız: [email protected]
  +1 929 281 1248 aracılığıyla bizi arayabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 66. Emily Smith

  Ben Erbaa Tokat Türkiye’den Danny, True Credit Cash Loan Corporation mükemmel hizmetinden çok memnunum. Çalıştığını söyledikleri gibi çalışır. Paraya kolayca erişebilir, para çok hızlı bir şekilde hesabıma gelir ve çok makul bir oranda% 5 oranında. Bu sene operasyonum için büyükbaş hayvan satın aldım. True Credit Financing Corporation’dan aldığım krediyle yeniden finanse edildikten sonra muazzam bir büyüme yaşadım. Ve yıllık evrak yenilemeleri olmadan 900.000 dolarlık usd teklif ediyorlar ve çok fazla evrak koşulu yok – Eminim ki yıllar içinde daha da çok takdir edeceğim.Trans Credit Corporation, kayıtlı ve yetkili bir kredi şirketidir ve kara listeye alınmışsa ve yıllık% 5 faiz oranıyla herhangi bir ülkede herkese kredi teklif eder. Dünya çapında herkese kredi teklif ediyorlar …. Kredi kontrolü yok, Hızlı hızlandırılmış onay ve anında ödeme yapıyor. Credit Credit Corporation hedefi, finansal hedeflerinizi olağanüstü ve güvenilir hizmetleriyle elde etmenizi sağlamaktır. True Credit Corporation’a bugün e-posta ile ulaşın : [email protected]

 67. Rane Lupend

  BU ŞAŞIRTICI OLACAKTIR VE HERHANGİ BİR TÜR YÜKÜMLÜ FONLAR İÇİN ÜYE OLABİLİRSİNİZ. Ben Beyza ve ABD FİNANS ORGANİZASYONU’na teşekkürlerimi sunarım. Onlara, maddi sıkıntı ve cömertliklerinden ötürü maddi sıkıntı ve ihtiyaçlarımın öyküsü değişmeden önce geldiğim için teşekkür ederim. Lütfen benim görgü kurallarını affedin, Benim adım Beyza Churchill. ve 45 yaşındayım, gerçekten de bana sahip olduğu gibi Hindistan, Nijerya ve Malezya’dan ilk 3 sahte kredi kurumundan aldığım çok fazla hayal kırıklığı nedeniyle kredi fonlarımı alacağına inanmadım. Beni bir top gibi döndürerek aldattım ama Tanrı benim saf kalbimi gördü ve bana sadece bir borç vermeyen, fakat aynı zamanda bu krediyi bana verilen ve paranın karşılığını veren makul bir faiz oranıyla bana verdi. Hayal etmeme rağmen, aslında tekrar dolandırılacağımı hissettim ama her şeyin sonunda, Lord, bu kredi ajansı aracılığıyla, Tl130,000.00 kredi borcuyla stres olmadan ve hikayeler anlatılmadan beni destekledi. LÜTFEN YARDIM K BU KREDİ AJANSI VE YARDIM TEŞEKKÜRLERİNİ BÜYÜK VE DAHA HÜCRESİNDE BÜYÜYORUM VE YAŞAMIYORUM. Eğer maddi zorluktaysanız ve sorunlarınıza bir son verecek bir kredi kurumuna ihtiyacınız varsa, o zaman ABD FİNANSAL SADECE GARANTİLİ ÇÖZÜMDİR. OFİS İLETİŞİM BİLGİLERİ (whatsapp). +1(613) 604-7004, email: [email protected]
  ÖYKÜMÜZÜ OKUMAK İÇİN TEŞEKKÜRLER.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.